Категорії розділу

Мої статті [216]

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 362

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

ІХ сесія Цюрупинської районної ради.
ІХ сесія Цюрупинської районної ради.
  22 квітня 2001 року відбулось пленарне засідання ІХ сесії Цюрупинської районної ради. Порядком денним було передбачено 19 питань, які попередньо розглядались на засіданнях відповідних постійних комісій та на засіданні президії районної ради.
                                         
 
  На початку сесії голова районної ради Снігур Лариса Олександрівна привітала Назаренко Людмилу Миколаївну, начальника відділу освіти районної державної адміністрації, Іванушкіна Ірину Вікторівну, начальника відділу культури та туризму районної державної адміністрації та Попенка Олега Івановича, головного лікаря комунального підприємства «Цюрупинська центральна районна лікарня», які стали переможцями ІІІ Міжнародного проекту «Україна й українці – цвіт нації, гордість країни». Першочергово на сесії депутати розглянули питання охорони здоров’я. Попенко О.І. звітував про стан медичного обслуговування населення Цюрупинського району. Із співдоповіддю з цього питання виступив Кудас Віктор Володимирович, голова постійної комісії районної ради з питань медицини, охорони здоров’я, материнства, дитинства, ветеранів та соціального захисту населення, фізичної культури та спорту. Також був заслуханий звіт про виконання районної програми «Сільська медицина» за 2010 рік і прийнята відповідна нова програма на 2011 рік.
                                       
                                         
 
  Заступник голови районної державної адміністрації Демчук Н.А. доповідала відразу про виконання шести районних програм гуманітарної спрямованості, заходи по яких завершені у 2010 році.
  Перший заступник голови районної державної адміністрації Безносенко Вадим Васильович виступив з пропозицією внести доповнення до програми економічного і соціального розвитку Цюрупинського району на 2011 рік, а саме на проведення реконструкції будівлі фельдшерсько-акушерського пункту в с.Подо-Калинівка (обласний бюджет виділив 200тис.грн.), з метою реалізації культурної політики в районі, збереження історико-культурної спадщини на забезпечення поточного ремонту „Алеї Слави” (більше 3,4 тис. грн. із районного бюджету) та на проведення капітального ремонту системи водопостачання і водовідведення будівлі, в якій розміщена громадська організація «Цюрупинська районна рада ветеранів праці та ВС України» (більше 2,8 тис. грн. із районного бюджету).
 
                                      
  А також начальник фінансового управління районної державної адміністрації Карпеш Майя Петрівна з пропозицією внести зміни до рішення ІV сесії районної ради VІ скликання від 29грудня 2010року №55 «Про районний бюджет на 2011 рік». Зокрема на перерахування субвенції міській раді на фінансування об'єктів м.Цюрупинськ: реконструкцію мережі зовнішнього освітлення вулиць – 547тис. грн., капітальний ремонт покрівлі житлових багатоповерхових будинків–800тис. грн. та на капітальний ремонт ліфтів житлових багатоповерхових будинків – 200тис. грн.
 
                                    
  Сесією були розглянуті й інші питання: «Про призначення директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Цюрупинської районної ради», ним стала Косенко Світлана Петрівна.
 
                                      
  Радник голови районної ради з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад району Сирота Віктор Миколайович виступив із рядом пропозицій щодо власності ради, а радник голови районної ради з юридичного забезпечення Луценко Валерій Павлович із юридичними питаннями, зокрема з пропозиціями щодо народних засідателів. Начальник організаційного відділу Параскевич Ігор Михайлович запропонував утворити комісію районної ради по впорядкуванню та підготовці матеріалів для «Алеї Слави»та затвердити її склад.
   За пропозицією голови районної ради Снігур Лариса Олександрівна хвилиною мовчання була вшанована пам’ять Героя Соціалістичної Праці Костіної Марії Михайлівни, яка померла на початку тижня.
  Сесія пройшла у діловій та конструктивній атмосфері. Приємно відзначити, що всі пропозиції виступаючих депутати районної ради підтримали одностайно.
 
                                                
 
        
Категорія: Мої статті | Додав: land0001 (27.04.2011)
Переглядів: 1093 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
<>

Пошук

Друзі сайту

Державна податкова адміністрація у Херсонській області

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська обласна рада

Офiцiйне представництво Президента України

Урядовий портал

Верховна Рада України

Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації»