Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 362

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Оголошення та звернення

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про скликання ІХ сесії Цюрупинської районної ради

VІІ скликання

Відповідно до пунктів 4, 5 статті 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” голова районної ради Місько Н.А. видала розпорядження від 30 серпня 2016 р. №58 «Про скликання ІХ сесії Цюрупинської районної ради VІІ скликання”:

 

«ІХ сесія відбудеться 31 серпня 2016 року в залі засідань

 районної ради

Початок о 10  годині»

На розгляд ІХ сесії вносяться питання:

1 Про районні програми.

2. Про внесення змін до рішень, прийнятих на сесіях районної ради.

3. Про земельні питання.

4. Про питання власності.

5. Різне.

    На сесію запрошуються депутати районної ради, заступники районної державної адміністрації, начальники відділів і управлінь районної державної адміністрації, керівники районних служб, голови місцевих рад.

Інформує ОДПІ

Підстави для проведення фактичної перевірки

Фактична перевірка здійснюється без попередження платника податків (особи).

Така перевірка може проводитися на підставі рішення керівника контролюючого органу, оформленого наказом, копія якого вручається платнику податків або його уповноваженому представнику, або особам, які фактично проводять розрахункові операції, під розписку до початку проведення такої перевірки, та за наявності хоча б однієї з таких обставин:

у разі коли за результатами перевірок інших платників податків виявлено факти, які свідчать про можливі порушення платником податків законодавства щодо виробництва та обігу підакцизних товарів, здійснення платником податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності патентів, ліцензій та інших документів, контроль за наявністю яких покладено на контролюючі органи, та виникає необхідність перевірки таких фактів;

у разі отримання в установленому законодавством порядку інформації від державних органів або органів місцевого самоврядування, яка свідчить про можливі порушення платником податків законодавства, контроль за яким покладено на контролюючі органи, зокрема, щодо здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності патентів, ліцензій, та інших документів, контроль за наявністю яких покладено на контролюючі органи, виробництва та обігу підакцизних товарів;

письмового звернення покупця (споживача), оформленого відповідно до закону, про порушення платником податків установленого порядку проведення розрахункових операцій, касових операцій, патентування або ліцензування;

неподання суб’єктом господарювання в установлений законом строк обов’язкової звітності про використання реєстраторів розрахункових операцій, розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, подання їх із нульовими показниками;

у разі отримання в установленому законодавством порядку інформації про порушення вимог законодавства в частині виробництва, обліку, зберігання та транспортування спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів та цільового використання спирту платниками податків, а також здійснення функцій, визначених законодавством у сфері виробництва і обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, пального;

у разі виявлення за результатами попередньої перевірки порушення законодавства з питань, визначених у п.п. 75.1.3 п. 75.1 ст. 75 Податкового кодексу України;

у разі отримання в установленому законодавством порядку інформації про використання праці найманих осіб без належного оформлення трудових відносин та виплати роботодавцями доходів у вигляді заробітної плати без сплати податків до бюджету, а також здійснення фізичною особою підприємницької діяльності без державної реєстрації.

Понад 8 млн грн спрямували жителі Цюрупинщини на обороноздатність держави

Як повідомив в.о.начальника  Цюрупинської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області Сергій Носенко, за січень-червень 2016 року платники податків Цюрупинщини спрямували на потреби Збройних Сил України майже 8 млн.грн. військового збору. Зокрема, протягом червня 2016 року до державного бюджету сплачено 1,7 млн.грн. даного збору. Це свідчить про високу відповідальність і сумлінність платників податків Цюрупинщини, які зобов’язані перераховувати зі своїх доходів 1,5% на потреби армії, підтримання обороноздатності держави та встановлення миру. Нагадуємо, що ставка військового збору в 2016 році не змінилася і становить 1,5 відсотки. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за утримання (нарахування) і сплату (перерахування) військового збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків; податкові агенти (для оподатковуваних інших доходів із джерела їх походження в Україні).

Порядок розгляду заперечень платника податків на акт перевірки

Порядок розгляду заперечень платника податків на акт перевірки визначено у Податковому кодексі України. Пунктом 86,7 статті 86 Кодексу передбачено, що у разі незгоди платника податків з висновками перевірки чи фактами  та даними, викладеними в акті документальної перевірки, він має право подати свої заперечення до податкової інспекції за основним місцем обліку протягом п’яти робочих днів з дня отримання акта. Такі заперечення розглядаються теж протягом п’яти робочих днів, що настають за днем їх отримання. Платнику податків надсилається відповідь у порядку, визначеному Податковим кодексом для надсилання податкових повідомлень-рішень.

Слід зазначити, що платник податку має право брати участь у розгляді заперечень, про що зазначає письмово. Податкова інспекція зобов’язана повідомити такого платника податків про місце і час проведення такого розгляду. Таке повідомлення надсилається платнику податків не пізніше наступного робочого дня з дня отримання від нього заперечень, але не пізніше ніж за два робочих дні до дня їх розгляду.

Також необхідно зауважити, що участь начальника інспекції (або уповноваженого ним представника) у розгляді заперечень платника податків до акта перевірки є обов’язковою. Такі заперечення є невід’ємною частиною акта перевірки.

За результатами розгляду заперечень складається висновок, на підставі якого готується обґрунтована письмова відповідь щодо результатів розгляду заперечень, яка підписується керівником (заступником керівника) або особою, яка виконує його обов’язки, та надсилається платнику податків.

Зазначений висновок є складовою частиною матеріалів документальної перевірки і тому залишається в податковій інспекції, та враховується її керівником при їх розгляді і прийняті податкових повідомлень-рішень.

Працівники ДФС мають право здійснювати будь-яку перевірку СГ в неробочий час або вихідні, святкові дні

Відповідно до п. 81.1 ст. 81 Податкового кодексу України посадові особи контролюючого органу мають право приступити до проведення документальної виїзної перевірки, фактичної перевірки за наявності підстав для їх проведення, визначених ПКУ, та за умови пред’явлення або надіслання у випадках, визначених ПКУ, зокрема направлення на проведення такої перевірки, в якому зазначаються дата видачі, найменування контролюючого органу, реквізити наказу про проведення відповідної перевірки, найменування та реквізити суб’єкта (прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - платника податку, який перевіряється) або об’єкта, перевірка якого проводиться, мета, вид (документальна планова/позапланова або фактична), підстави, дата початку та тривалість перевірки, посада та прізвище посадової (службової) особи, яка проводитиме перевірку. Направлення на перевірку у такому випадку є дійсним за наявності підпису керівника контролюючого органу або його заступника, що скріплений печаткою контролюючого органу. Отже, контролюючі органи мають право здійснювати планові (позапланові) виїзні та фактичні перевірки протягом терміну, який визначений у направленні.

Понад 19 млн.гривень ПДВ сплачено платниками Цюрупинської ОДПІ

За 6 місяців цього року платники, які перебувають на обліку в Цюрупинській ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області, спрямували до державного бюджету майже 19 млн.грн. податку на додану вартість. Це на 7,5 млн.грн. більше порівняно з відповідним періодом минулого року.
 

 

 

 

 

<>

Пошук

Календар

«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Друзі сайту

Державна податкова адміністрація у Херсонській області

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська обласна рада

Офiцiйне представництво Президента України

Урядовий портал

Верховна Рада України

Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації»