Категорії розділу

Мої статті [216]

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 362

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Сьогодні ми були почуті

Сьогодні ми були почуті

29 березня  голови сільських, селищних рад в кабінеті голови Цюрупинської районної ради зібралися на чергову методичну нараду – день голови місцевої громади. У даному заході взяли участь заступник голови і керуючий справами районної ради, керівники і спеціалісти районних служб,  відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації, помічник народного депутата України Негоя Ф.Ф. Сергій Марченко, представники ЗМІ.

Вела засідання голова районної ради Наталія Місько.

Учасники зібрання детально  опрацьовували  актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування. Так, Алла Лежнюк, головний спеціаліст  Цюрупинського районного  сектору  ДМС України у Херсонській області та Ігор Воложанін, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації проінформували присутніх про зміни в чинному законодавстві стосовно порядку  реєстрації   або виписки громадян. Механізм даного питання ще не відпрацьований, відповідні програми не розроблені, а з 4 квітня цього року, згідно урядових постанов,  мешканці району з метою виписки або приписки, будуть звертатися не до міграційної служби, а до місцевих рад. Аби запобігти недолікам в роботі, очільники громад звернулися до районного сектору Державної міграційної служби  і відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації із проханням провести навчальний семінар із працівниками  облікової паспортної системи.

До співпраці закликав сільських, селищних голів і районний військовий комісар Сергій Панасюк,  адже в районі розпочато весняний призов на строкову службу. А хто бажає служити за контрактом, то, крім військкомату, можна звертатися до центру зайнятості. Про це повідомила директор Центру Валентина Таранова.

Керівники територіальних громад обговорили інші нагальні питання порядку денного, а саме про механізм проведення інвентаризації нежитлової нерухомості на територіях місцевих громад, згідно розпорядження голови ОДА від 09.03.2016 р. № 162, вчасне нарахування земельного податку, оновлення списку народних засідателів, районний конкурс на кращу сільську (селищну) раду, організацію місячника благоустрою, тощо.

На дні голови місцевої громади затвердили керівний склад членів районної Асоціації голів районної, міської, сільської, селищної рад, обрали ревізійну комісію.

 Голова районної ради Наталія Місько запропонувала очільникам рад новий формат вирішення їх проблемних питань. Новітній  підхід до вивчення діяльності  громад з боку  законодавчої влади, зацікавив учасників зібрання.

- Сьогодні ми плідно попрацювали, намітили план роботи на перспективу, а головне  -  ми були почуті,  -  підсумовуючи роботу засідання, висловив своє бачення Щасливський сільський голова Сергій Петроченко. У свою чергу  голова районної ради подякувала усім присутнім за конструктивну працю та дієвий діалог.

Категорія: Мої статті | Додав: Цюррайрада (29.03.2016)
Переглядів: 81 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
<>

Пошук

Друзі сайту

Державна податкова адміністрація у Херсонській області

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська обласна рада

Офiцiйне представництво Президента України

Урядовий портал

Верховна Рада України

Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації»